Rudens – piemērots laiks pārbaudīt ādas veidojumus

Rudens – piemērots laiks pārbaudīt ādas veidojumus

Rudens ir laiks, kad pēc saulainās vasaras jāpievērš uzmanība savai ādai. Aicinām  “Saules veselības centrā” pie dermatoloģes Jeļenas Viktorijas Fedorkovas gan pieaugušos, gan bērnus pārbaudīt dzimumzīmes un ādas veidojumus ar dermatoskopu.

Dermatologs aplūkos pacientu ādas veidojumus, izmantojot speciālu, rokās turamu ierīci – dermatoskopu. Dermatoskopija ir ātra, ērta, nesāpīga un neinvazīva diagnostikas procedūra, kas tiek lietota, lai izslēgtu dzimumzīmju un citu ādas veidojumu – kārpu, papilomu – ļaundabīguma riskus.

Kādos gadījumos dermatoskopija ir noteikti ieteicama:

  • dzimumzīme kļuvusi “jutīga”,
  • dzimumzīme ir mehāniski traumēta,
  • novērotas dzimumzīmes krāsas, izmēra vai robežu izmaiņas,
  • novērots jebkāds aizdomīgs ādas veidojums.

Pierakstīšanās pie dermatoloģes Jeļenas Viktorijas Fedorkovas uz maksas dermoskopijas izmeklējumu un konsultāciju pa tālruni +371 67 186 950 vai pa e-pastu info@svc.lv. Dermatoskopija notiek tikai kopā ar dermatologa konsultāciju.

“Saules Veselības centrs” atrodas Rīgā, Brīvības ielā 68, 2. stāvā. Ieeja centrā no Ģertrūdes ielas.

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.