Dr. Valerija Agloniete

Ginekologs - ultrasonogrāfijas speciālists

Ginekoloģe-reproduktoloģe, Neauglības ārstēšanas speciāliste
Veseligas novecošanas speciāliste .

Specializācija:
*         neauglības ārstēšana, medicīniskā apaugļošana, grūtniecības neiznesāšanas ārstēšana;
*         estētiskā ginekoloģija (plastiskās operācijas, starpenes, maksts rekonstrūkcija,  iPRF, PRP, intīmās zonas biorevitalizācija un kontūrplastika, lazera intīma atjaunošana );
*         hormonālie traucējumi, ginekoloģiskā endokrinoloģija, jaunības un labas veselības saglabāšanas terapija, urogenitala sindroma ārstēšana, urīna nesaturēšanas un vaginala sausuma, atrofijas ārstēšana ;
*         menstruālā cikla traucējumi (neregulāras menstruācijas, amenoreja, pirmsmenstruālais sindroms, dismenoreja u. c., perimenopauzālās un menopauzālās izmaiņas);
*         grūtniecības plānošana;
*         piena dziedzeru saslimšanu diagnostika un ārstēšana;
*         sieviešu iegurņa iekaisuma slimību ārstēšana;
*         ginekoloģiskās operācijas (histeroskopijas, fertiloskopijas, laparoskopijas, maksts un starpenes  rekonstruktīvā ķirurģija, mikroinvaziva starpenes diegu plastika u.c.).

Izglītība:

* 1993. gadā ieguvusi ārsta kvalifikāciju Latvijas Medicīnas Akadēmijā.
* 1994. gada ieguvusi ginekologa un dzemdibu speciālista kvalifikāciju
* 2002. gada apguvusi specialitāti reproduktīvā medicīnā, neauglības ārstēšanā un medicīniska apaugļošana Starptautiska Reproduktīvās Medicinas centrā, Sankt Pēterburgā. Zinatniskais vadītājs profesors V. Korsaks, Krievijas Cilvēku Reprodukcijas Asociacijas prezidents, Krievijas pārstāvis EIM konsorcijā.
* No 2005. gada līdz 2011.gadam studējusi Royal College Lielbritānijā, kurā apguvusi kursus medicīniskajā apaugļošanā, neauglības un grūtniecības neiznēsāšanas ārstēšanā.
* 2006. gadā izgāja operatīvas laparoskopijas un histeroskopijas apmacibu Kipras Republikā. Zinātniski vadītāji Richard Penketh MD FRCOG, Dr. Michalis Chrysostomou MD.
* 2008. gadā beigusi International academy of reproductive surgery Beļģijā. Zinātniski vadītāji Dr S. Gordts un Dr. R. Campo.
* 2013. gadā beigusi Karl Storz kursus endoskopijā ginekoloģijā Itālijā. Zinātniskais vadītājs Betocci .
* 2014. gadā beigusi RUDN Universitāti Maskavā,  Krievijā, pēcdiploma apmācības fakultāti, endokrinoloģijas fakultāti, apgūstot specialitāti reprodukcijas endokrinoloģijā. Zinātniska vadītāja Profesore S. Kalinčenko.
* 2014. gadā beigusi USG apmācības London Kind Hospital The Fetal Medicine Foundation Lielbritānijā. Zinātniskais vadītājs Profesors Kypros Nikolaides
* 2019.gadā 1. Maskavas Valsts Universitātē apguvusi kvalifikāciju “Estētiska uroginekologija. Sievietes iegurņa pamatnes mikroinvazīvās korekcijas metodes”.
* No 2019. līdz 2022. gadam apguvusi zināšanas un praktiskas tehnikas iegurņa pamatnes, anogenitālās, urogenitālās zonas korekciju ar ķirurģiskam, diegu , lāzeru un injekciju tehnikām , medikamentozu kompensāciju un rehabilitāciju.
* Regulāri piedalās apmācībās ginekologijā un dzemdniecībā , ginekoloģiska endokrinoloģijā, medicīniska apauglosanā.
* Regulāri piedalās Asistējoso reprodukciju tehnoloģiju Top menedžeru konferencēs dažādās valstīs (Singapūrā , Austrālijā un citas).

Zinātniskais un izglītības darbs:

–  Vairāku prezentāciju un zinātnisku darbu autore, sakot ar 3. Kursa studijām universtitātē līdz šim brīdim .

– Latvijas universitātes un P. Stradiņa universitātes ārstu pēcdiploma apmācības speciālists.

– Vairāku semināru, konferenču un praktisku apmācības kursu organizatore.

– Patenta “Olnīcu Hiperstimulacijas sindroma profilakse” turētāja.
– 2012. gada Neauglības ārstēšanas vadlīniju līdzautore .

Starptautiska darba pieredze:

*         No 2010.gada līdz 2015.gadam strādājusi IRECEF Medicīniskas apaugļošanas un ģenētikas starptautiskajā  klīnikā, kur vadījusi pacientes ar neauglību un ģimenes ar ģenētiskam anomālijām.
*         No 2003. līdz 2011.gadam strādājusi Reproduction genetics institute (Institute of Chicago, Cyprus brunch). Nodarbošanās – neauglības ārstēšana, retu ģenētisku slimību transmisijas pārtraukšana ar embriju ģenētisku testēšanu un atlasi.

Darba pieredze Latvijā:

–  No 1993. līdz 1996. gadam Ventspils pilsētas slimnicā, dzemdibu un ginekoloģijas nodaļas, ārsts.
–  No 1996. līdz 2022. gadam Lāzeru neiroķirurģijas klīnika, Bikur Holim slimnīsā, ārsts ginekologs.
–  No 2002. līdz 2021. gadam  Klīnikas Jusu ārsti galvenā ārste, ārsts ginekologs.
–  No 2021. līdz 2023. gadam Northway Klīnikas ārsts ginekologs.

Profesionālās organizācijas:
*         Latvijas Cilvēka Reprodukcijas Biedrības valdes priekšsēdētāja.
*         ESHRE (European Sоciety of Human Reproduction and Embriology) biedre.
*         RAHR (Russian Association of Human Reproduction) biedre.
*         Baltijas reproduktologu asociācijas valdes locekle.
*         EIM (European IVF monitoring)

 

PIERAKSTĪŠANĀS PIE ĀRSTA

Pierakstīties varat izmantojot tālruni +371 67 186 950 vai pa e-pastu info@svc.lv
vai izmantojot zemāk redzamo pieteikuma formu

Pēc informācijas nosūtīšanas, lūdzu gaidiet atbildes e-pastu vai zvanu no “Saules veselības centrs” reģistratora.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.