Dr. Gita Gaņģe maksas ģimenes ārsts un antroposofijas speciālists

Dr. Gita Gaņģe maksas ģimenes ārsts un antroposofijas speciālists

Dr. Gita Gaņģe maksas ģimenes ārsts un antroposofijas speciālists bērniem un pieaugušajiem akūtu un hronisku slimību gadījumos.

Pacientiem piedāvā:

Bezmaksas konsultācijas sievietēm un bērniem, grūtniecēm, kas atrodas bēgļu statusā,  kā arī  Latvijā dzīvojošiem cilvēkiem, kas nespēj tikt galā ar spriedzi un stresu un nevar apmaksāt ārsta vizīti.
Terapijā tiek lietoti  medikamenti un metodes, kas neizraisa atkarību un bez blakusparādībām.

  • visaptverošu un nepārtrauktu medicīnisko aprūpi,
  • ģimenes ārsta konsultācijas,
  • antroposofo terapiju,
  • veic pacientu profilaktisko apskati,
  • veic diagnostiku akūtu un hronisku slimību gadījumos,
  • izvērtē individuāli katra pacienta veselības stāvokli, anamnēzi un sūdzības,
  • sniedz konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu un uzturu,
  • rekomendē labākos veselības profilakses veidus,
  • dodas mājas vizītēs.

 

 

Par pieņemšanas laikiem interesēties reģistratūrā pa tālruni 67 186 950 vai www.piearsta.lv

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.