„Saules veselības centrā” pieņemšanu uzsāk onkologs-ķīmijterapeits dr Marianna Bitiņa

„Saules veselības centrā” pieņemšanu uzsāk onkologs-ķīmijterapeits dr Marianna Bitiņa

Lai visiem onkoloģijas pacientiem, kuri vēršas „Saules veselības centrā”, sniegtu iespēju saņemt medicīnisko aprūpi, no 2020. gada septembra „Saules veselības centrā” pieņemšanu uzsāk onkologs-ķīmijterapeits dr. Marianna Bitiņa. Pacientu pieņemšanu turpina arī dr. Signe Plāte.

Onkologa-ķīmijterapeita konsultācijas un ķīmijterapija ir maksas pakalpojumi. Konsultāciju vizītē katram pacientam tiek veltīta viena stundu laika. Dodoties vizītē pie onkologa – ķīmijterapeita, līdzi jāņem visi ar konkrēto slimību saistītie izraksti un slēdzieni. Tie ārstam palīdzēs iegūt maksimāli daudz informācijas un izvēlēties piemērotāko ārstēšanu. Turklāt šī informācija palīdzēs taupīt laiku un līdzekļus, jo var gadīties, ka daži izmeklējumi jau ir veikti un atkārtoti vairs nebūs jāveic.

Pieteikties uz konsultāciju pie onkologa-ķīmijterapeita dr Mariannas Bitiņas un dr. Signes Plātes iespējams, zvanot pa tālruni 67 186 950 vai www.piearsta.lv.

„Saules veselības centrs” atrodas Rīgā, Brīvības ielā 68, ieeja no Ģertrūdes ielas puses, 2. stāvā

Pakalpojums tiek sniegts sadarbībā ar SIA „Medicīnas sabiedrība Gaiļezers”, jo onkoloģijas pacienti varēs saņemt arī ķīmijterapijas kursu dienas stacionārā. Pakalpojumi tiek piedāvāti, lai pacientiem nodrošinātu iespēju pēc savas iniciatīvas saņemt onkologa viedokli-konsultāciju, īpaši, ja uz valsts apmaksātu konsultāciju jāgaida ilgstoši. Onkologs-ķīmijterapeits izstrādā ārstēšanas un novērošanas taktiku pirms un pēc ķīmijterapijas, sniedz atbildes uz pacienta interesējošiem un neskaidriem jautājumiem par viņa veselības stāvokli, kā arī pacients saņems profesionālu uzraudzību pēc vēža izārstēšanas.

Uzziniet vairāk šeit.

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.