„Saules veselības centrā” pieņemšanu uzsāk onkologs-ķīmijterapeits dr Marianna Bitiņa

„Saules veselības centrā” pieņemšanu uzsāk onkologs-ķīmijterapeits dr Marianna Bitiņa

Lai visiem onkoloģijas pacientiem, kuri vēršas „Saules veselības centrā”, sniegtu iespēju saņemt medicīnisko aprūpi, no 2020. gada septembra „Saules veselības centrā” pieņemšanu uzsāk onkologs-ķīmijterapeits dr. Marianna Bitiņa. Pacientu pieņemšanu turpina arī dr. Signe Plāte.

Onkologa-ķīmijterapeita konsultācijas un ķīmijterapija ir maksas pakalpojumi. Konsultāciju vizītē katram pacientam tiek veltīta viena stundu laika. Dodoties vizītē pie onkologa – ķīmijterapeita, līdzi jāņem visi ar konkrēto slimību saistītie izraksti un slēdzieni. Tie ārstam palīdzēs iegūt maksimāli daudz informācijas un izvēlēties piemērotāko ārstēšanu. Turklāt šī informācija palīdzēs taupīt laiku un līdzekļus, jo var gadīties, ka daži izmeklējumi jau ir veikti un atkārtoti vairs nebūs jāveic.

Pieteikties uz konsultāciju pie onkologa-ķīmijterapeita dr Mariannas Bitiņas un dr. Signes Plātes iespējams, zvanot pa tālruni 67 186 950 vai www.piearsta.lv.

„Saules veselības centrs” atrodas Rīgā, Brīvības ielā 68, ieeja no Ģertrūdes ielas puses, 2. stāvā

Pakalpojums tiek sniegts sadarbībā ar SIA „Medicīnas sabiedrība Gaiļezers”, jo onkoloģijas pacienti varēs saņemt arī ķīmijterapijas kursu dienas stacionārā. Pakalpojumi tiek piedāvāti, lai pacientiem nodrošinātu iespēju pēc savas iniciatīvas saņemt onkologa viedokli-konsultāciju, īpaši, ja uz valsts apmaksātu konsultāciju jāgaida ilgstoši. Onkologs-ķīmijterapeits izstrādā ārstēšanas un novērošanas taktiku pirms un pēc ķīmijterapijas, sniedz atbildes uz pacienta interesējošiem un neskaidriem jautājumiem par viņa veselības stāvokli, kā arī pacients saņems profesionālu uzraudzību pēc vēža izārstēšanas.

Uzziniet vairāk šeit.

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.