Saules veselības centrā pacientiem pieejamas attālinātas ārsta konsultācijas

Saules veselības centrā pacientiem pieejamas attālinātas ārsta konsultācijas

Ņemot vērā ārkārtas situācijas noteiktos ierobežojumus saistībā ar Covid-19 izplatību un rūpējoties par pacientu veselību un drošību, kā arī medicīniskās aprūpes savlaicīgu saņemšanu, Saules veselības centra speciālisti nodrošina iespēju pacientiem saņemt attālinātas ārstu konsultācijas. Tās sniedz- neirologs (jaunums), endokrinologs, ģimenes ārsts, dermatologs, onkologs-ķīmijterapeits un ginekologs.

Gadījumi, kad ir pieejama attālināta maksas konsultācija:
– lai pārrunātu saņemtos analīžu rezultātus;
– lai pārrunātu veiktos izmeklējumus;
– lai pārrunātu speciālistu slēdzienus;
– ja ir problēmas ar nozīmēto medikamentu lietošanu;
– ja nepieciešams kopīgi ar ārstu pieņemt lēmumu par tālāko ārstēšanos
vai izmeklēšanās taktiku.

Pierakstā rezervētajā laikā ārsts piezvanīs pacientam uz norādīto telefona numuru un sniegs attālinātu konsultāciju. Savstarpēji vienojoties, ārsts un pacients var izmantot arī video zvana iespējas Whatsapp lietotnē.

Aicinām pacientus, kuri vēlas pieteikties uz attālinātu konsultāciju pie speciālistiem, reģistrēties www.piearsta.lv. Reģistrēšanās iespējama jebkurā pacientam ērtā diennakts laikā. Piesakieties vizītei tiešsaistē (www.piearsta.lv) ārsta kalendārā norādītajā periodā un veiciet priekšapmaksu. Apmaksāt konsultāciju pakalpojumu iespējams, izmantojot kredītkarti vai Swedbank internetbanku.

Veiksmi un izdošanos mūsdienīgu pakalpojumu sanemšanā veselības jomā!

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.