Covid-19 eksprestesta pakalpojums – efektīvs risinājums drošai darba videi

Covid-19 eksprestesta pakalpojums – efektīvs risinājums drošai darba videi

Arī uzņēmumu komandās, kur nevienam no darbiniekiem nav sūdzību par veselības traucējumiem, atklājas pozitīvi Covid-19 inficēšanās gadījumi un tiem ir tendence pieaugt – to pierāda Saules veselības centra sniegtā izbraukuma eksprestestu pakalpojuma līdzšinējā testēšanas pieredze.

Saules veselības centra vadītāja Laila Pranka akcentē: “Pēdējo nedēļu laikā saskaramies ar lielāku pozitīvo testu īpatsvaru, nekā līdz šim. Bieži vien darbiniekiem nav nekādi Covid-19 vai citi saaukstēšanās simptomi, tomēr, veicot eksprestestus, var atklāties, ka līdz pat 7% darbinieku ir inficēti ar Covid-19 asimptomātiskā formā.”

Izbraukuma exprestests ir efektīvs risinājums ātrai, lētai un agrīnai Covid-19 diagnostikai. Veicot darbinieku testēšanu, iespējams identificēt pote  nciāli inficētos darbiniekus, tādējādi būtiski ierobežojot Covid-19 izplatību, nodrošinot drošu darba vidi un uzņēmuma darbības nepārtrauktību.

Saules veselības centrs uzņēmumiem  piedāvā SARS-CoV-2 Rapid Antigena testa veikšanu darba vietā, kas 15 minūšu laikā pēc testa materiāla noņemšanas ar augstu precizitāti sniedz iespēju identificēt darbiniekus, kuri nav Covid-19 pozitīvi un var turpināt darbu. Eksprestestam ir 99.8 % ticamība.

Vairāk informācijas Saules veselības centra mājaslapā.

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.